Hakkımızda

Modern ve teknolojik üretim sistemleri geliştirme yolundaki hikayemiz.

Prob

Prob Makina, Yazılım, Otomasyon, sektöre yeni bir soluk getirmek amacıyla 2010 yılında İzmir’de kurulmuştur. Prob Makina, endüstriyel sektörde çalışan ve işgücünün işlerini hafifleten, daha ekonomik ve kısa zamanda işgücü sağlayan makina ve aparatların tasarım, yazılım ve imalatını yapmaktadır.

Prob Makina, Yazılım, Otomasyon, müşteri talep ve beklentilerini en kısa sürede sağlamak amacıyla, iletişimde hızlı ve yenilikçi çalışma ekibiyle birlikte hareket ederek müşterilerine daha iyi hizmet vermekte ve mevcut sektör içinde emin adımlarla ilerlemektedir. Prob Makina kalite standartlarından ödün vermeden, sektörde uzun yılların vermiş olduğu bilgi ve birikimi sizlere sunarak günbegün büyümektedir.

İlke edindiği amaçlar bütünüyle hareket eden ve kendini sürekli olarak geliştirmeyi, yenilemeyi benimseyen firmamız, ulusal ve küresel çapta öncü bir isim olmayı ve Türkiye’de geniş bir hizmet ağı sağlamayı hedeflemektedir.

Daha kısa zamanda ve daha ekonomik yollarla üretim yapmanız için faaliyet alanlarımız; Makina yazılım, özel makina imalatı, test makinaları, sistem entegrasyonları, poka yoke montaj hatları, endüstriyel görüntü işleme, proje yönetim hizmetleri, robotik sistemler, montaj fikstürleri, varlık- yokluk kontrolü, eğitim hizmetleri, servo uygulamaları, yazılım geliştirme hizmetleri, bakım ve destek hizmetleri, proses veri toplama, üretim veri toplama, müşteriye özel yazılım, scada, mobil scada uygulamaları, teknik tasarım hizmetleri, enerji izlemedir. 

Üretim endüstrisinin sürekli gelişmekte olduğunun bilincinde olarak dinamizm, bilgilerin güncelliği ve uzmanlaşmanın bir arada bulunduğu ilkeler bütününe uygun bir düşünce biçimiyle ilerliyor ve siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak için kendimizi ve işimizi geliştirerek çalışıyoruz.

2010 yılında benimsediğimiz kuruluş amacımızın ilkelerinden sapmadan, mevcut müşteri potansiyelimizi koruyarak ve arttırarak sektörde ilk aranılan firma olmak. Hedeflerimizi gerçekleştirirken müşterilerimize sağladığımız güveni daim kılmak ve uzun soluklu ilişkiler kurmak.